9 dárků, které rozhodně nekupovat na sv. Valentýna

Už je tu zase únor! A podle statistik je v únoru největší rozvodovost a rozchodovost párů. Že by s tím měl co do činění právě svátek zamilovanýchSvatý Valentýn? Nebudeme si nic nalhávat, nejspíš se na tom nějakou tou měrou bude podílet...

Luxusní podvazek - super dárek na Valentýna
Luxusní podvazek - super dárek na Valentýna

Napadlo vás, proč na vás ženy na začátku února nenápadně (to si myslí ony, jinak to dělají vcelku nápadně) pomrkávají a pronášejí průpovídky typu: „To nám ten rok rychle utekl! Kdo by to byl řekl, že už je únor...“ „Víš, co dostala Máňa loni v únoru od manžela?“ Nápadně vám připomínají, co že se to vlastně v únoru slaví a naléhají na vás, abyste jim sděloval své city, resp. zda se cítíte pořád zamilovaně, zda ji máte rád a kdesi cosi...

Pro ty šťastnější z vás, kteří si vzpomenou, že je svátek zamilovaných a že je nutné své drahé polovičce přinést nějaký ten dárek, nastávají ty nejtěžší okamžiky – vydat se do obchodu a přinést ženě něco, co by si přála, co by se jí líbilo, a to není jen tak!

Jak docílit toho, abyste měl doma klid a koupil své ženě něco, co ji utvrdí v tom, že ji máte opravdu rád:

  1. Nikdy nedávejte ženě peníze, ať si jde na svátek zamilovaných koupit něco sama! Leda že byste žil rád v tiché domácnosti...
  2. Nekupujte jí žádné ovoce a zeleninu, mohla by si myslet, že je tlustá!
  3. Nekupujte čokoládu a čokoládové bonbony, mohla by vám dlouhou dobu vyčítat, že na ní šetříte.
  4. Nekupujte žádného plyšáka, bude si o vás myslet, že jste infantilní! Navíc kdyby ho chtěla ukázat kolegyním v práci, myslely by si o ní, že je infantilní ona!
  5. Nekupujte nic v rychlosti např. na benzinové pumpě, žena to vždy pozná a budete mít doma peklo!
  6. Neberte si na poradu do obchodu žádnou ženu, ženy to obyčejně vycítí (mají nějaký ten šestý smysl) a mohlo by se vám stát, že za odměnu, že jste jí koupil nějaký ten neobyčejný dárek, budete vyhoštěn ze společného obydlí!
  7. Nekupujte parfém, stejně se netrefíte do jejího vkusu a bude každý den demonstrovat, jak je ten parfém těžký, nesnesitelný a jak ji z něj bolí hlava!
  8. Rozhodně nekupujte dovolenou, pokud si tedy nelibujete v sebemrskačství. Umíte si představit trávit týden dva ve společnosti té své štěkny, která vás neustále komanduje?
  9. Nekupujte šperky, které nejsou ze zlata a které nejsou posázené diamanty či jinými drahými broušenými kameny (alespoň Swarovski)! Vaše žena zaručeně pozná, že se jedná o cetku, navíc jí to můžou vyslepičit kolegyně z práce, před kterými se chce se svým novým šperkem vytáhnout.

Co tedy na Valentýna koupit?

Jediný dárek, který tedy připadá v úvahu (kromě zlatého šperku, ale tato záležitost je finančně dost náročná), je zaručeně luxusní erotické prádlo, které potěší ji i vás. A pokud ne, vždy si do něj můžete obléknout nějakou tu milenku...

Přidat komentář