Dámské sexy prádlo – dárek pro ni, nebo pro něj?

Také sníte o tom, že vaše krásná paní, dlouholetá žena, bezvadná přítelkyně, milenka vás v ložnici překvapí neodolatelným dámským sexy prádlem? A už jste v takovém stadiu, že přemýšlíte o tom, jak svou drahou polovičku přesvědčit (přemluvit, donutit...), aby si pořídila a oblékla nějaké to rajcovní prádélko?

Erotické prádlo
Erotické prádlo

Sex s ní je sice super, ale co takhle svůj sexuální život kapku okořenit. Máte pocit, že erotické kousky vám v tom rozhodně mohou pomoci.

Jenže jak tu svou přemluvit, aby do toho šla? Teď k tomu máte jedinečnou příležitost, svou partnerku, přítelkyni, milenku můžete obdarovat příjemným erotickým oblečením a své přání zamaskovat vánočním dárkem pod stromeček. Uspokojíte tak dva najednou.

Vybrat si můžete z široké nabídky zboží od erotických košilek, sexy body, erotických podvazků a podvazkových pásů, svůdných krajkových kalhotek či miniaturních tang, podprsenek sestávajících z tenkých provázků a nic neskrývajících po kostýmy zdravotních sestřiček, policistek apod. Někdo dává přednost uniformám, jiný zase prádlu, které odhaluje na ženě skoro všechna místa. Prostě každému podle jeho fantazie!

Tak dobře vyberte a doufám, že vánoční dárek se svou drahou polovičkou využijete. Ono by se totiž mohlo lehce stát, že ačkoli jste to nevěděli, vaše drahá je prudérní stydlivka, která do erotického kombiné ani náhodou nevleze. Anebo naopak, jiná si ho ráda obleče, ale vy ji v tom rozhodně neuvidíte, to si nechá pro lepší příležitosti, třeba pro souseda...

Přidat komentář