Podprsenka, za kterou by se nestyděla ani Iveta Bartošová?

Podprsenka, za kterou by se nestyděla ani Iveta Bartošová? Tak to může být jakákoliv. Alespoň se tak domnívám na základě zpráv, které denně plodí český bulvár.

Populární hvězdná zpěvačka, která zářila zejména v osmdesátých letech minulého století, je prý propagátorkou (jak se ukázalo letos v létě) módního stylu, který na začátku let devadesátých zavedla a proslavila již snad zapomenutá dvojice malých černých amerických raperů, známých pod jménem Kris Kross.

Pro ty dříve narozené (pamětníci prominou) onen „módní“ styl spočíval v tom, že si člověk na sebe navlékl oblečení naruby. Jak originální. Naruby se dalo nosit nejen tričko a hip-hoperská velká mikina s kapucí, ale - ač je to k neuvěření - i sluneční brýle. Iveta tento styl oblékání ovšem přivedla ještě dále. Obnažila jej až na samou dřeň a pochopila, že základem všeho je spodní prádlo. A tak jednoho krásného léta kdesi na italských plážích se začala ukazovat na veřejnosti s naruby oblečenou podprsenkou a podle postřehu magazínu Reflex i kalhotkami tzv. štítkem ven. Itálie jakože bašta módy jistě nebyla pro vzkříšení tohoto pozapomenutého módního stylu vybrána náhodou.

Ovšem teď mě napadá: nebylo to naopak? Nešuškalo se mezi lidmi a bulvárními hyenami nejdříve o tom, že Iveta má opačně spodní díl plavek, a nepřišel až později Reflex se svým skandálním odhalením, že nejen kalhotky, ale také podprda je obráceně? Asi ano, asi to odhalení probíhalo v obráceném pořadí …ale koneckonců tím, že to tady píšu chybně čili opačně, jsem to vlastně posunul ještě o další level do ad absurdum dimenze. Přesně, jak by si to jistě přálo zmiňované rap duo z minulého tisíciletí, jež zove Kris Kross: Vše opačně! Oblečení, spodní prádlo i časová posloupnost a další nudná skutečnost. Vše obráceně!

Ale abych své myšlenky shrnul a uspořádal: podprsenka, za kterou by se nestyděla ani Iveta Bartošová, může být jakákoliv, jen musí být dostatečně elastická, tvárná, pružná a poddajná, aby se dala převrátit naruby.

Pojďme se tedy konečně podívat na konkrétní podprsenky, které by si jistě nestyděla dát naruby nejen zmíněná bývalá populární zpěvačka Iveta B. (toho času již nevykonávající profesi zpěvačky, nýbrž profesi obecně označovanou jako česká celebrita), ale ve kterých by se ani žádná normální žena nestyděla ukázat před svým milencem, manželem, partnerkou nebo náhodným koketérem.

A nezapomeňte: kořením života je humor a kořením sexu je krásná podprsenka, která se dá v pravý čas snadno svléknout!

3 × nej podprsenky

Aktuální výběr toho nejzajímavějšího, když se řekně podprsenka.

1. Podprsenka Jasmina vyztužená mátová 65/F

Za 939 Kč na Astratex.cz

Značka: Krisline

Podprsenka Jasmina vyztužená mátová 65/F. Podprsenky Krisline. Hladká plunge podprsenka Jasmina. Přirozeně pozvedne ňadra! Plunge...

2. Podprsenka Curvy Kate Luxe Bardot béžová 60/K

Za 1 279 Kč na Astratex.cz

Značka: Curvy Kate

Podprsenka Curvy Kate Luxe Bardot béžová 60/K. Podprsenky Curvy Kate. Bardot podprsenka od britské značky Curvy Kate je propracovaná do...

3. Neviditelná podprsenka Bye Bra F-H + hedvábné nálepky béžová FH

Za 729 Kč na Astratex.cz

Značka: Majawidu BV

Neviditelná podprsenka Bye Bra F-H + hedvábné nálepky béžová FH. Podprsenky Majawidu Bv. Chcete mít krásná a pevná ňadra i bez kosticové...

Nepřihlášený (08.10.2013 - 15:07)

Vidět Ivetku v podrsence naruby??? Néééééé :D

Nepřihlášený (06.10.2013 - 15:07)

sice zpráva trošku staršího data, ale pobavilo. Ivetka navždy kiss*

Přidat komentář