Stydíte se za debilní kecy?

Mám debilní kecy a nestydím se za to! Ne to není výrok českého politika. I když by na něj sedl jako pověstná prdel na hrnec. Oni se tak chovají, ale neřeknou to o sobě, nepřiznají to.

Mám debilní kecy a nestydím se za to!
Mám debilní kecy a nestydím se za to!

Koupit tričko Debilní kecy

Mám debilní kecy a nestydím se za to se proto teď začalo říkat mezi normálními lidmi. Někteří tomuto výroku dokonce tak propadli, že jej nosí napsaný na triku.

A já si říkám: proč ne. Je to zkrátka znamení doby. A je až překvapivé, jak může legrační tričko pro pobavení korespondovat s naší aktuální politickou scénou.

Určitě znáte videa Debilní kecy.

A viděli jste video Debilní kecy politiků?

V době, kdy se zavírají do vězení zkorumpovaní politici, nenapadne nikoho (a snad ani virální mágy z týmu ViralBrothers) natočit video Debilní kecy politiků. Není potřeba takové video natáčet a vymýšlet. Stačí si v noci pustit televizi a podívat se na záznam jednání z Poslanecké sněmovny ČR. Odehrávají se tam věci, které by člověk asi ani nevymyslel. Pokud se na celý záznam schůze parlamentu nedokáže dívat, pokud to chce mít sestříhané na nějakou kratší stopáž, protože trpíváte při pohledu na slizouny žaludečními nevolnostmi, pokud chcete zhlédnout jen vybrané, ty nejlepší scénky a výstupy, je takovýchto videí s debilními kecy politiků plné YouTube.

Politici mají debilní kecy, ale nemají tričko

Takže pokud politici nejsou schopni přiznat, že často plácají nesmysly a že jejich řeči jsou kecy, debilní kecy, to já si naopak na sebe klidně navléknu tričko s výše zmiňovaným potiskem „Mám debilní kecy a nestydím se za to!“ Protože já, na rozdíl od nich, mám smysl i pro spravedlnost i pro humor.

Politici si neoblečou tričko Debilní kecy

Politici si takový nápis nevezmou na triko, protože toho mají na triku už dost, z poslední doby: Rath, Pekárek a teď ta partička kolem Petra Nečase, kapitulovaného premiéra naší milované banánové republiky. Myslíte si, že má debilní kecy i v posteli? Možná by to věděla ta paní, s kterou spí.

A co vy?

Chcete nosit také takové stylové triko? Nebo míříte do polity?

Pokud se nemáte za co stydět, noste tričko Mám debilní kecy a nestydím se za to! Protože ti, kteří by se za své kecy stydět měli, si takové tričko neoblečou. Oni snad jednou vyfasují proužkovaný outfit s logem Ministerstva spravedlnosti.

Chci tričko Mám debilní kecy a nestydím se za to.

Nepřihlášený (13.07.2013 - 21:42)

JA TAKY NÉ!

Přidat komentář