V čem oslavit Valentýna? V erotickém sexy kostýmu!

Svátek zamilovaných svatý Valentýn vyvolává spousty otázek. Pojďme se v tomto článku podívat na některé z nich. A slibuji, že řeč bude i o erotickém prádýlku a rajcovních sexy kostýmech.

Sexy kostým Obsessive Doctor dress + stetoskop
Sexy kostým Obsessive Doctor dress + stetoskop

První otázka, která se váže k Valentýnu a která je mezi Čechy poměrně ožehavá, je to, zda Valentýna, tento komercí nasáklý svátek, vůbec slavit. Tuto otázku ale pomineme, to ať si vyřeší každý se svou milou.

Moje zkušenost je taková, že pokud jsem Valentýna slavit odmítl a argumentoval jsem výše uvedeným důvodem, každá holka mi vyčetla, že jsem prostě obyčejný lakomec, kterému jeho děvče nestojí ani za povadlý karafiát. Když jsem naopak přišel za svou "Valentýnkou" s nějakou tou valentýnkou a sladkým, květinovým, plyšovým nebo blýskavým dárkem, přijetí bylo vesměs rozpačité, protože zamilovaní lidi si prý dávají dárky celý rok a pořád, a proto není důvod vymýšlet něco extra v nějaký pevně stanovený den jen proto, že to dělají ti hloupí Američani. Navíc jakýmkoliv dárkem nebo kyticí vždycky vzbudím podezření, jestli náhodou svou přítelkyni nepodvádím.

Důležitější otázky, které mě napadají při vyslovení slova Valentýn, jsou tyto:

  1. s kým slavit Valentýna
  2. kde slavit Valentýna
  3. v čem oslavit Valentýna

První otázka, s kým oslavit Svátek zamilovaných, úzce souvisí s tím, zda tento den vůbec slavit. Protože pokud je vaše „stará“ už vaší opravdu starou ve smyslu, že jste spolu hodně dlouho, a nejde tedy o „mladou“, do které jste se právě zamiloval, zvažte, zda má smysl vynakládat finanční prostředky na něco, co máte jisté. Nehledě na to, že romantika po dvaceti letech manželství není nejen naprosto nudná a příšerná záležitost, ale v očích vašich kumpánů z práce nebo hospody doslova legračně zoufalým počinem, jak promazat zrezivělý stroj, který se měl už dávno vyvést na šroťák.

Pokud ale je vaše děvče „čerstvé“ a právě tuto dívku „dobíjíte“ jako obrněnou pevnost a zkoušíte různé „boční vchody“, abyste do „hradu“ pronikl také hlavní branou; či naopak pokud vás již hlavní branka poněkud omrzela a rád byste se podíval i do nějaké té zadní komůrky, do které se návštěvy zpravidla nevodí, pak se takový Den zamilovaných může docela dobře hodit, protože se na něm může postavit úspěšná dobyvatelská strategie. Příležitosti je potřeba využívat.

Druhá otázka, kde oslavit Svátek zamilovaných. Odpověď je přímo úměrná vaší finanční situaci či ochotě se kvůli jednomu hezkému „šuku“ zadlužit. V každém případě myslete na to, že vaše štamgastská hospoda nebo swingers party vypadá jako ideální místo pro vás, ale vaše partnerka s vámi nemusí sdílet tento svěží pohled na věc. Opera a večeře při svíčkách není naopak lákadlem pro většinu mužů. A tím se vlastně vracíme k úvodem vyřčené otázce, zda má smysl a je důvod Den zamilovaných vůbec slavit.

Odpověď na závěrečnou otázku, v čem slavit Valentýna, vyplývá z toho, jak jste vyřešil předchozí otázky. Pokud se vše ubírá správným směrem a okolnosti vám hrají do karet (= máte novou přítelkyni, která chce letošního Valentýna prosouložit v kruhu přátel), bude výběr oblečení docela jednoduchý. Předně na něm tolik nezáleží, protože všechno půjde stejně dolů, ale proč si u toho svlékání neužít i trochu vzrušení a legrace. Takže hezké spodní prádlo je samozřejmostí, pokud bude prádlo navíc erotické, je to krásný bonus.

Ale pokud se chcete opravdu královsky pobavit, doporučuji nechat se inspirovat právě probíhající plesovou sezonou a karnevaly a obléknout na sebe sexy kostým nebo erotický převlek: pro ženu např. sexy kostýmek zdravotní sestřičky, kostým Červené Karkulky, která lačně touží po tom, až si ji vlk narve do chřtánu, nebo některou ze sexy verzí outfitu letušky, pokojské, uklízečky, učitelky nebo králíčka. A pro muže pak např. osvědčenou záležitost: převlek za instalatéra.

Přeji vám krásného zamilovaného Valentýna s novou přítelkyni na nevšedním večírku v erotickém sexy kostýmu!

Přidat komentář