Vtipné spodní prádlo

Má ho váš partner jako sloní chobot? A nebo nemá? V každém případě ho takového může mít! Chtěla byste? A on? Už ho vidíte, jak se s tím chobotem naparuje jako páv? Máme pro vás (a především pro něj) tip, jak to zařídit! Vtipné spodní prádlo může být leckdy účinnější než drahý chirurgický zákrok s nejistým výsledkem.

Pánské slipy SOFTLINE Elephant
Pánské slipy SOFTLINE Elephant

Spodní prádlo většinou vypadá docela podobně, někdy se více zaměřuje na praktičnost a pohodlné nošení, jindy sází na elegantní nebo rajcovní vzhled. Ideální stav je samozřejmě to, když se obě tyto tendence spojí v jedno dokonalé spodní prádýlko, které sluší a perfektně sedí a plní svůj účel.

Vtipné kalhotky, legrační trenýrky

Existuje ale ještě jedna kategorie spodního prádla: vtipné spodní prádlo. Kalhotky, podprsenky, košilky, nátělníky, trenky, slipy (a kdo ví, co ještě), jejichž hlavním úkolem je pobavit legračním obrázkem, trefným nápisem (většinou tedy nějakým tím lascivním) nebo třeba střihem a tvarem prádla.

V zásadě se legrační spodní prádlo dá rozdělit na dvě skupiny. Do první patří běžné kalhotky a trenýrky, na kterých je nějaký většinou roztomilý a nečekaný obrázek, logo nebo odvážné heslo, které v kontextu toho, že se nachází právě na dámském či pánském spodním prádle (tedy na genitáliích) dostávají nečekaný význam nebo srandovní vyznění. Druhá skupina vtipného spodního prádla patří už spíše mezi erotické pomůcky – tady se už na nic nehraje, nejde o nevinně vypadající narážku ani vtípek, ale jde se přímo k věci: příkladem jsou třeba pánské slipy SOFTLINE Elephant na obrázku výše, vtipná pánská tanga, která vypadají jako králíček nebo dámské erotické kalhotky s otvorem, který je nastylizovaný jako vlakový tunel či vykopaná díra.

Oblíbené vtipné spodní prádlo

Nejoblíbenějším vtipným spodním prádlem jsou pánské vtipné trenýrky a boxerky s potiskem nebo dámské vtipné kalhotky s obrázkem. Mezi nejlepší a nejžádanější motivy patří všechny ty, které u mužů vtipně glosují délku či velikost; a u žen narážejí například na ochlupení nebo dostupnost či naopak nedostupnost dané ženy (čili jestli dáma často a ráda dává nebo nedává).

1. Dámská spodní prádlo s originálními vtipnými obrázky a nápisy (Bobr v různých variacích, nápisy Ready to connect nebo V zimě se neudržuje).

Vtipné kalhotky Bobřík odvahy 

Podívat se na celou kolekci

2. Pánské veselé trenýrky s obrázkem žížaly, lupy a další vtipné motivy.

Vtipné trenýrky Žížala 

Prohlédnout si celou kolekci

3. Trenky a kalhotky s motivy televizních seriálů (Teorie velkého třesku, Simpsons) a komiksových superhrdinů (Superman, Batman). Koupit se dají tady.

Vtipné kalhotky Batman 

Kdy vtipné spodní prádlo nosit

Legrační trenýrky nebo kalhotky s vtipným potiskem si člověk na sebe asi nebere každý den, ale jen při určité příležitosti. Už jen proto, že vtipné spoďáry, které nejsou vidět (rozuměj nikomu je neukážeš), jsou srandovní tak nějak jen pro sebe, a tedy vlastně pro nikoho čili vůbec. Vtipné prádlo musíš ukázat a vystavit na obdiv, aby se partner či partnerka (nebo jakýkoliv jiný člověk, záleží na preferencích) mohl při pohledu na to prádlo rozveselit a pobavit. Pokud své cool kalhotky, které mají přesně v těch místech, kde se nachází klín, obrázek chlupatého bobra, budeš schovávat pod riflemi, svůj účel to nesplní. Ledaže bys chtěla rozveselit jen sama sebe; s radostí se rozesmát, kdykoliv půjdeš čůrat a stáhneš si kalhoty.

Riziko spojené s nošením legračního spodního prádla

I nošení kalhotek, trenýrek a jiného spodního prádla, které má vypadat legračně s sebou nese určitá rizika.

Vtripná tanga Zajíček

Moje rada zní: při výběru takového spodního prádla mějte neustále na paměti to, že spodní prádlo má být legrační a má vyvolat pobavení, ale vy byste ve svém spodním prádle asi legračně, tedy směšně vypadat neměli. Hranice mezi těmito dvěma polohami bývá někdy ale obzvláště tenká, tenčí a kratší než sloní chobot na vašich úchvatných sexy erotických slipech, ve kterých se choulí váš bimbouš. Dejte si proto na to pozor, ztrapnit se je příliš jednoduché na to, aby se to člověku za jeho erotickou kariéru nepodařilo mnohokrát.

Hejma mladší (05.05.2014 - 22:48)

mno sice bych si asi nevybral, ale vtipné to je, manželce se v tom ukázat tak mě z těch trenýrech vysvleče zubama

Přidat komentář